Stowarzyszenie IN PLUS wspiera seniorów z Grunwaldu!

Stowarzyszenie IN PLUS wspiera seniorów z Grunwaldu!

Data publikacji: 2021-10-10

Miło nam poinformować, że wspierana przez nasze Stowarzyszenie grupa nieformalna seniorów uzyskała dofinansowanie swojej inicjatywy w ramach konkursu regrantingowego WOLONTARIAT DO POZNANIA.

Konkurs wyłonił 25 zwycięzców, wśród których znalazła się grupa nieformalna - KLUB PROMYK - działająca pod patronatem i ze wsparciem organizacyjnym Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego IN PLUS. Trzy aktywnie działające w grupie seniorki przygotowały projekt pt. ”Międzypokoleniowej integracji na Grunwaldzie Północ". W ramach przedsięwzięcia zaplanowano międzygeneracyjne warsztaty w ramach których młodzież nauczy seniorów z korzystania z nowych technologii. Co więcej, zaplanowano również wigilijne spotkanie „Wolontariat łączy pokolenia” podczas którego będzie możliwość rozwijania kontaktów międzypokoleniowych w naszej dzielnicy.

Projekt WOLONTARIAT DO POZNANIA jest finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania. Organizatorem konkursu i operatorem wsparcia regrantingowego jest Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO.Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]