Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego IN PLUS

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego INPLUS powstało we wrześniu 2019 roku.

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju lokalnego przez zaspokajanie potrzeb mieszkańców wspólnot samorządowych w obszarze rozwoju warunków życia oraz aktywizacji obywatelskiej, społecznej, zawodowej i edukacyjnej, zdrowotnej i rekreacyjno-sportowej.

Grupę inicjującą powstanie Stowarzyszenia stanowiło kilkanaście osób - w większości mieszkańcy poznańskiej dzielnicy Grunwald – prawnicy, pracownicy oświaty, przedsiębiorcy, urzędnicy, którzy w czasie wolnym są społecznikami i aktywnymi obywatelami. Większość członków stowarzyszenia to członkowie organów pomocniczych – Rad Osiedli w Poznaniu.

Nasi członkowie aktywnie angażują się od kilku lat w Poznański Budżet Obywatelski, dzięki czemu kilkukrotnie projekty składane przez naszych członków zostały wybrane do realizacji przez mieszkańców m.in. „Sensoryczne place zabaw” (PBO 2018) „Inteligentne skwery” (PBO 2019) oraz „Dzieciaki bystrzaki” (PBO 2020). W 2020 roku, mimo pandemii, członkowie Stowarzyszenia aktywnie zaangażowali się w tworzenie i promowanie projektu „Sportowy relaks” (PBO 2021), który uzyskał 1532 głosy mieszkańców i tym samym został wybrany do realizacji w 2021 roku.Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]